Brak reklamy w internecie to ogromny błąd. Nawet, jeśli działamy stacjonarnie, to musimy pamiętać o tym, że obecność w sieci jest niezwykle ważna. To właśnie tutaj znajduje się ogromna liczba naszych potencjalnych klientów. Duża ilość narzędzi marketingowych sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nie wymaga to dużego nakładu pracy, czy też gotówki.

Współpraca barterowa
Reklama firmy w internecie nie musi być trudna. W dzisiejszych czasach współpraca barterowa to prosty sposób na zwiększenie grona potencjalnych klientów. Jak to działa? Wysyłamy produkty do popularnej osoby (np. posiadającej 30 tysięcy obserwujących na Instagramie), a w zamian za to otrzymujemy reklamę w mediach społecznościowych. Jej koszt to wartość podarowanych produktów. To uczciwe, a zarazem bezproblemowe rozwiązanie. Nawiązanie współpracy nie powinno stanowić problemu.

Optymalizacja SEO
Każda nowoczesna strona powinna być zoptymalizowana pod względem SEO. Tylko wtedy będziemy mogli osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Ponadto warto stworzyć wirtualne wizytówki, które umieścimy w katalogach branżowych. One również mają wpływ na proces pozycjonowania.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów